Sosyal Medya hesaplarım nelerdir, listesi

Sosyal medya hesaplarım Facebook, Instagram ve Pinterest. Linkleri aşağıda. Bu hesaplarımda içerik çoğunlukla burası yani azbitki.com web sitesi içerikleriyle ilgili olacaktır.

Uzun zamandır hesaplarımla ilgilenmeyi çok ihmal ettim ama 2021 sonbaharı itibarıyla hepsini gerektiği gibi değerlendirmeye çalışacağım.

Sosyal medya hesaplarım hakkında

Facebook

1- Facebook’a kayıtlı olmayanların takip edecekleri sayfam sadece sitedeki konularla ve bahçemdeki bitkilerimle ilgilidir. Ayarlarını herkesin erişeceği şekilde yapmaya çalıştım. Yani gizli sayfa değil. Facebook üyeleriyle sınırlı da değil.

https://www.facebook.com/ErdalDidim/

2- Facebook hesabı olanlar için olan Facebook hesabımda diğer Facebook sayfamla aynı konular olmakla birlikte ayrıca çeşitli olaylarla ilgili görüşlerimi de yazıyorum.

https://www.facebook.com/erdal.yuksel.750

Instagram

Sosyal medya deyince en önemlisi Instagram galiba. Çok kişinin ısrarıyla  ben de artık Instagram’dayım.

https://www.instagram.com/azbitki/

Pinterest

https://tr.pinterest.com/erdalyuxel/

YouTube

Hiçbir şekilde YouTube çalışmalarım yok. Fakat benden izinsiz olarak benim yazılarımı kendi YouTube hesaplarından satır satır okuyup takipçi kazanmaya çalışan içerik hırsızları var. Bu meseleyi bana birçok kişi bildirdi. Sizden ricam o tür kanalları takibinizden çıkarın.

Diğer sosyal medya hesaplarım

Henüz yok. Bu arada rica ediyorum eğer bir şekilde telefon numaramı öğrenirseniz lütfen telefon etmekle veya telefon mesajları yoluyla veya Whatsapp yoluyla ya da yukarıda bildirdiğim s. medya hesaplarımdan herhangi bir şekilde bitkilerle ilgili sorular sormayın. Sorularınızı azbitki.com ilgili sayfalarından, konu altlarındaki soru yazma yerinden yazarak sorarsanız memnun olurum.

Sosyal medya ile ilgili son söz

Siteye yeni içerik eklemek, eskileri düzenlemek ve gelen soruları tek tek okuyarak cevaplamak çok fazla vaktimi alıyor. Bir üst paragraftaki ricam bu yüzden. Sorularınız sadece sitede olursa cevaplamam mümkün olur. Ama diğer yollarla gelen sorularla hiçbir şekilde başa çıkacak zamanım ve gücüm yok.

26 Ağustos 2021, Erdal Yüksel, Didim-Aydın